Řešení chytrého interkomu

Ať už jsou vaše aplikační scénáře interkomu jakékoliv, Akuvox najde vždy vhodné řešení. Inteligentní interkomová řešení Akuvox jsou široce používána v projektech, velkých i malých, na různých vertikálních trzích, tak aby byla dána možnost co nejvíce lidem využívat výhod chytrého bydlení doma a dveřní video komunikace a řízení vstupu v zaměstnaní.

Bytový nebo rodinný dům. 

Řešení chytrého rezidenčního interkomu Akuvox, založené na nejnovějších technologiích, zapadá do nejvyšších požadavků na zabezpečení, pohodlí a design moderního bydlení. Snadná centralizovaná správa díky bezplatnému řešení Akuvox Cloud a Akuvox Property Manager. Řešení chytrého interkomu doplňuje a rozšiřuje systém chytré domácnosti Akubela.

 

 

 

Komerční objekt, firma, instituce.

Inteligentní interkomová řešení Akuvox spojují hlas, video, zabezpečení, kontrolu vstupu a další. Díky podpoře běžných standardů jako je SIP, ONVIF, Wiegand, H.263, H.264 a H.265 je možná snadná integrace do stávajících kamerových, přístupových a komunikačních sytému bez dalších nákladů. Výhoda je vyšší flexibilita pracovníků, nižší celkové náklady na vlastnictví a vynikající zážitek pro návštěvy.

 

 

Starší bytový nebo rodinný dům - 2 drátový interkom. 

Tak jak dnes vstupujeme do věku mobilní komunikace a AIoT, mnoho stávajících analogových interkomů nevyhovuje rostoucím potřebám obyvatel v oblasti bezpečnosti a pohodlí. Dvoudrátové řešení domácího IP video interkomu Akuvox je ideální pro modernizaci zastaralých systémů při zachování stávající infrastrukty. Výhoda je úspora nákladů díky opětovnému použití stávajících kabelů a nové funkce interkomu včetně cloudových služeb.

 

 

Akubela Smart Home.

Akubela Smart Home od Akuvox je první all-in-one Smart Home řešení zahrnující interkom, tradiční silnoproudé spínače, panel pro stmívání, Smart Home Gateway, Home Control centrum a hlasového asistenta. Vše s centrální správou pomocí Akuvox Cloud a mobilní aplikací BelaHome a Smart Plus.

 

 

 

Požádejte o cenovou nabídku

Získejte cenovou nabídku nebo informace produktech Akuvox a Akubela.

 

Staňte se partnerem Akuvox

Chcete nabízet a instalovat produtky vaším zákazníkům? Napište nám nebo zavolejte.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Buďte včas informováni o nových produktech, výprodejích a dalších akcích.