Akuvox Smart Plus 

Aplikace SmartPlus zahrnuje kompletní management na úrovni uživatele. Aplikace umožňuje otevření dveří během hovoru, z náhledu na kameru vytočit dané zařízení, vytváření "snapshotů", zasílání fotek při zapnuté detekci pohybu, aktivaci poplachu při neoprávněném vstupu nebo odpojení zařízení, zasílání zpráv a volání na vybrané zařízení. Umít také vytvářet QR kódy pro odemykání, nastavit přístup pomící NFC, Bluetooth, načíst obličej pro Face ID.

Ke každému zakoupenému hardware jsou zdarma čtyři mobilní aplikace Smart Plus. Žádné měsíční ani jiné poplatky.

Akuvox SmartPlus App

Aplikaci zahrnuje kompletní management na úrovni uživatele, díky kterému je možné přidávat a odebírat zařízení jako jsou interkomy, monitory, mobilní telefony a vytvářet QR kódy pro odemykání.  Mobilní aplikace dále umožňuje otevření dveří během hovoru, z náhledu na kameru, vytočit dané zařízení, vytváření "snapshotů", zasílání fotek při zapnuté detekci pohybu, aktivaci poplachu při neoprávněném vstupu nebo odpojení zařízení, zasílání zpráv a volání na vybrané zařízení.
 
 
Náhled
Snadno dohlížejte na všechna vaše chytrá zařízení bez ohledu na vaši polohu nebo denní dobu.
Videohovor
Uskutečněte videhovor s návštěvou před vaším domem nebod bytem.
Odemykání dveří
Otevřete dveře pomocí tlačítka „Otevřít dveře“ v aplikaci, pomocí Bluetooth nebo prostřednictvím standardního telefonního hovoru.
 
 
 
 
Virtuální klíč
Zašlete návštěvě časové i počtem použití omezený QR kód nebo PIN.
 
Push notifikace
Okamžitá upozornění na příchozí hovory, alarmy a jiné události.
 
Logy vstupů
Datum, čas a fotografie při otevření dveří nebo zazvonění.
 
 
 
 

 

Díky aplikaci SmartPlus budete vždy k zastiženi, kdykoliv a kdekoliv.

Přístup k dveřním interkomům, vnitřním monitorům, čtečkám i kamerám dalších výrobců z jedné obrazovky. Můžete se podívat, kdo stojí za dveřmi, vytvořit video hovor, otevřít dveře nebo si pořídit snímek.

 

Během videohovoru můžete otevřít dveře nebo si pořídit snímek osoby stojící před vašimi dveřmi. Nezáleží jestli jste doma, v práci, nebo kdekoliv jinde.

 

Když by jste si náhodou nevšimly volání z vašeho interkomu, vnitřního monitoru, dalšího člena rodiny nebo kolegy, objeví se vám oznámení v notifikačním centru telefonu.

 

Zadejte si časově nebo počtem použití omezený QR kód nebo PIN pro návštěvy. Přímo z aplikace lze QR kód odeslat emailem, SMSkou, na Whatsapp, Facebook a dalšími způsoby.

 

Veškeré aktivity spojené s vaším interkomem naleznete na jedné obrazovce. Máte k dispozici historii volání, otevření dveří a pohybu osob před interkomem. Záznam obsahuje detailní informace včetně fotky, data a času.

 

 

Z aplikace máte přístup k nastavení všech dostupných metod kontroly vstupu. Máte možnost nastavit QR kód, PIN, povolit NFC, Bluetooth a načíst si obličej pro funkci Face ID. Díky této jedinečné funkci máte možnost vše nastavit během pár sekund bez nutnosti spolupráce se správcem systému nebo složitým nastavením v menu hardware. Fotky obličeje jsou  šifrované, uložené v paměti interkomu a nejsou nikomu přístupné, ani správci systému.

 

 

Jak otevřít dveře aplikací SmartPlus

 

 

Zde je možné provést registraci produktů Akuvox na bezplatný Akuvox Cloud. Ke každému účtu máte k dispozici čtyři aplikace SmartPlus pro mobilní telefon Android nebo iOS.

 

Registrovat