Starší bytový nebo rodinný dům - 2 drátový interkom.

Tak jak dnes vstupujeme do věku mobilní komunikace a AIoT, mnoho stávajících analogových interkomů nevyhovuje rostoucím potřebám obyvatel v oblasti bezpečnosti a pohodlí. Dvoudrátové řešení domácího IP video interkomu Akuvox je ideální pro modernizaci zastaralých systémů při zachování stávající infrastrukty. Výhoda je úspora nákladů díky opětovnému použití stávajících kabelů a nové funkce interkomu včetně cloudových služeb.

Přehled

Vlastnosti řešení

Snadná výměna a instalace

Není třeba provádět drahé a časově náročné instalace nové kabeláže v domě. Při instalaci lze znovu využít stávající 2 vodičové rozvody pro interkom i monitor. Kromě toho má dveřní telefon R20A-2 kompaktní rozměry a podporuje instalaci na zeď, do zdi i pod úhlem, což se může hodit pro umístění ve starších budovách.

Aplikace Smart Plus pro vaše pohodlí

Díky službě Akuvox Smart Cloud mohou obyvatelé nebo členové rodiny využívat bohaté funkce chytrého interkomu na svých chytrých mobilníhch telefonech, a to včetně videohovorů, vzdáleného odemykání dveří, upozornění na alarm a přijem zpráv od správce objektu.

Kvalitní obraz a jasný zvuk

Většina tradičních 2-drátových interkomů podporuje pouze audio komunikaci mezi návštěvníky a obyvateli, což vede k nižší bezpečnosti. Díky řešení chytrého interkomu Akuvox si mohou obyvatelé vychutnat čistou zvukovou komunikaci s návštěvníky a také je vidět, než jim na dálku povolí nebo zamítnou přístup.

Integrace s jinými výrobci

Otevřenost systému d umožňuje vnitřním monitorům Akuvox integrovat aplikace i od jiných výrobů kamerových systémů a automatizované ovládání domácnosti. Interoperabilita umožňuje uživatelům využívat služby domácí automatizace i funkce interkomu přímo z vnitřního monitoru.

Komunikační systém pro celý dům

Chytrý interkom je založen na univerzálním SIP komunikačním protokolu, umožňuje komunikaci mezi libovolnými systémy podporující tento standard. Díky tomu nabízí neomezenou komunikaci pro obyvatele, návštěvníky, správu nemovitostí, bezpečnostní personál, poskytovatele služeb a další.

Centrální vzdálená správa

Centralizovaná vzdálená správa systému Akuvox nabízí on-premise nebo cloudové řešení. Oba nabízejí vzdálené nasazení, obsluhu a údržbu velkého množství zařízení prostřednictvím webového prohlížeče, což pomáhá šetřit čas a peníze, zejména při velkých instalacích.
 
Schéma zapojení

 
 
Obchod
Získejte cenovou nabídku nebo detailní informace o našich produktech.
Staňte se partnerem Akuvox 
Chcete nabízet a instalovat produkty z naší distribuce vašim zákazníkům?
Přihlaste se k odběru novinek
Buďte včas informováni o nových produktech, výprodejích a dalších akcích.