Starší bytový nebo rodinný dům - 2 drátový interkom.

Tak jak dnes vstupujeme do věku mobilní komunikace a AIoT, mnoho stávajících analogových interkomů nevyhovuje rostoucím potřebám obyvatel v oblasti bezpečnosti a pohodlí. Dvoudrátové řešení domácího IP video interkomu Akuvox je ideální pro modernizaci zastaralých systémů při zachování stávající infrastrukty. Výhoda je úspora nákladů díky opětovnému použití stávajících kabelů a nové funkce interkomu včetně cloudových služeb.

Přehled

Vlastnosti řešení

Snadná výměna a instalace

Aplikace Smart Plus pro vaše pohodlí

Kvalitní obraz a jasný zvuk

Není třeba provádět drahé a časově náročné instalace nové kabeláže v domě. Při instalaci lze znovu využít stávající 2 vodičové rozvody pro interkom i monitor. Kromě toho má dveřní telefon R20A-2 kompaktní rozměry a podporuje instalaci na zeď, do zdi i pod úhlem, což se může hodit pro umístění ve starších budovách. Díky službě Akuvox Smart Cloud mohou obyvatelé nebo členové rodiny využívat bohaté funkce chytrého interkomu na svých chytrých mobilníhch telefonech, a to včetně videohovorů, vzdáleného odemykání dveří, upozornění na alarm a přijem zpráv od správce objektu. Většina tradičních 2-drátových interkomů podporuje pouze audio komunikaci mezi návštěvníky a obyvateli, což vede k nižší bezpečnosti. Díky řešení chytrého interkomu Akuvox si mohou obyvatelé vychutnat čistou zvukovou komunikaci s návštěvníky a také je vidět, než jim na dálku povolí nebo zamítnou přístup.

Integrace s jinými výrobci

Vhodný pro rodinné i bytové domy

Centrální vzdálená správa

Otevřenost systému d umožňuje vnitřním monitorům Akuvox integrovat aplikace i od jiných výrobů kamerových systémů a automatizované ovládání domácnosti. Interoperabilita umožňuje uživatelům využívat služby domácí automatizace i funkce interkomu přímo z vnitřního monitoru.
Řešení se může pochlubit dlouhou přenosovou vzdáleností až 300 metrů mezi zařízeními a vynikající  kompaktibilitou se stávající elektroinstalací většiny starých budov. Díkyu 2-drátovému IP síťového přepínači Akuvox NS-2, lze systém instalovat i do opravdu velkých rezidenčních komplexů.
Centralizovaná vzdálená správa systému Akuvox nabízí on-premise nebo cloudové řešení. Oba nabízejí vzdálené nasazení, obsluhu a údržbu velkého množství zařízení prostřednictvím webového prohlížeče, což pomáhá šetřit čas a peníze, zejména při velkých instalacích.
 
Schéma zapojení

 

 

Požádejte o cenovou nabídku

Získejte cenovou nabídku nebo informace produktech Akuvox a Akubel.

 

Staňte se partnerem Akuvox

Chcete nabízet a instalovat produtky vaším zákazníkům? Napište nám nebo zavolejte.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Buďte včas informováni o nových produktech, výprodejích a dalších akcích.