Bytový nebo rodinný dům.

Řešení chytrého rezidenčního interkomu Akuvox, založené na nejnovějších technologiích, zapadá do nejvyšších požadavků na zabezpečení, pohodlí a design moderního bydlení. Snadná centralizovaná správa díky bezplatnému řešení Akuvox Cloud a Akuvox Property Manager. Řešení chytrého interkomu doplňuje a rozšiřuje systém chytré domácnosti Akubela.

Přehled

Vlastnosti řešení

 Odemčení dveří vaším obličejem

 Aplikace Smart Plus pro vaše pohodlí

 Integrace a domácí automatizace

Chytré dveřní interkomy Akuvox u vchodu do budovy dokáží idenfikovat váš obličej pomocí umělé inteligence během okamžiku. Vaše tvář je vaše identita jenž vás autorizuje pro vstup do domu. Díky  algoritmu detekce živosti je těžké systém oklamat fotografiemi nebo videem.
Díky službě Akuvox Smart Cloud mohou zaměstnanci firmy, ostraha nebo například recepce využívat bohaté funkce chytrého interkomu na svých chytrých mobilníhch telefonech, a to včetně videohovorů, vzdáleného odemykání dveří, upozornění na alarm a přijem zpráv od správce objektu.
Otevřenost systému Android umožňuje vnitřním monitorům Akuvox integrovat aplikace i od  jiných výrobů kamerových systémů a automatizované ovládání domácnosti. Interoperabilita umožňuje uživatelům využívat služby domácí automatizace i funkce interkomu přímo z vnitřního monitoru.

Přivolání výtahu

Komunikační systém pro celý dům

Centrální vzdálená správa

Ovládejte výtah ze svého vnitřního monitoru nebo telefonu, dovolte návštěvě vstoupit pouze do veřejného prostoru nebo si přivolejte výtah automaticky po odemčení dveří.
Chytrý interkom je založen na univerzálním SIP komunikačním protokolu, umožňuje komunikaci mezi libovolnými systémy podporující tento standard. Díky tomu nabízí neomezenou komunikaci pro obyvatele, návštěvníky, správu nemovitostí, bezpečnostní personál, poskytovatele služeb a další.
Centralizovaná vzdálená správa systému Akuvox nabízí on-premise nebo cloudové řešení. Oba nabízejí vzdálené nasazení, obsluhu a údržbu velkého množství zařízení prostřednictvím webového prohlížeče, což pomáhá šetřit čas a peníze, zejména při velkých instalacích.

Případkové studie

Trigema -  jedinečný koncept nájemního bydlení Fragment v Karlíně Skanska - Rezidence Čertův Vršek na Libeňském kopci Central Group - Rezidence Radlické výhledy Praha 5

 

 

Požádejte o cenovou nabídku

Získejte cenovou nabídku nebo informace produktech Akuvox a Akubel.

 

Staňte se partnerem Akuvox

Chcete nabízet a instalovat produtky vaším zákazníkům? Napište nám nebo zavolejte.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Buďte včas informováni o nových produktech, výprodejích a dalších akcích.