Central Group - Rezidence Radlické výhledy

Central Group - Rezidence Radlické výhledy

Exkluzivní bydlení od Central Group

V těsné blízkosti metra i přírody Central Group realizoval nový rezidenční projekt s nádhernými výhledy na Prahu. Radlické výhledy zahrnují 6 viladomů jen 500 m od zastávky metra Radlická na Praze 5. Díky umístění na dosud nezastavěném pozemku přímo pod návrším Dívčí Hrady a naproti lesnatému úbočí hory Brabenec poskytují atraktivní výhledy do zeleně a na město.

Domy jsou čtyřpodlažní celkem se 110 byty ve vysokém standardu. Ten zahrnuje podzemní parkování s možností napojení nabíječek pro elektromobily doplněné parkovacími místy i před domem.

Řešení kontroly vstupu a dveřní video komunikace s centrální správou

Společnost Central Group v projektu Rezidence Radlické výhledy nasadila kompletní řešení dveřní videokomunikace a kontroly vstupu od Akuvox. Řešení Akuvox uspělo díky své otevřenosti, luxusnímu modernímu  průmyslovému designu a skálovatelné kontrole vstupu s Face ID. Další výhoda dodaného řešení je vzhledem k rozsáhlému nasezení více různých produktů Akuvox, jeho centrální cloudová správa Akuvox Cloud Property Manager a aplikace pro mobilní telefony Akuvox Smart Plus. Součástí celého řešení jsou i aktivní prvky LAN Ruijie Networking.

Použité produkty

Smart Android interkom R29S
Mini interkom E11
Smart Android monitor C315 
Aplikace Akuvox SmartPlus

 

 
 
Obchod
Získejte cenovou nabídku nebo detailní informace o našich produktech.
Staňte se partnerem Akuvox 
Chcete nabízet a instalovat produkty z naší distribuce vašim zákazníkům?
Přihlaste se k odběru novinek
Buďte včas informováni o nových produktech, výprodejích a dalších akcích.