Komerční nemovitost.

Inteligentní interkomová řešení Akuvox spojují hlas, video, zabezpečení, kontrolu vstupu a další. Díky podpoře běžných standardů jako je SIP, ONVIF, Wiegand, H.263, H.264 a H.265 je možná snadná integrace do stávajících kamerových, přístupových a komunikačních sytému bez dalších nákladů. Výhoda je vyšší flexibilita pracovníků, nižší celkové náklady na vlastnictví a vynikající zážitek pro návštěvy.

Přehled

Vlastnosti řešení

Kompletní komunikační systém

Aplikace Smart Plus pro vaše pohodlí

Integrace přístupových systémů 

Inteligentní interkom Akuvox je založený na standardním SIP protokolu, umožňuje tak integraci do běžných podnikových IP komunikačních systémů. To nabízí neomezenou komunikaci pro personál, návštěvníky, bezpečnostní personál a poskytovatele služeb.
Díky službě Akuvox Smart Cloud mohou zaměstnanci firmy, ostraha nebo například recepce využívat bohaté funkce chytrého interkomu na svých chytrých mobilníhch telefonech, a to včetně videohovorů, vzdáleného odemykání dveří, upozornění na alarm a přijem zpráv od správce objektu.
Díky podpoře RS485 a Wiegand může systém pracovat i se stávajícím systémem kontroly přístupu. Autentizovaná data budou přenesena z interkomu do již nainstalovaného přístupového kontroléru.  Inteligentní interkom také nabízí různé metody autentizace, včetně RFID karet, zadání osobního pinu, použití aplikace nebo dokonce pomocí rozpoznání obličeje, což zaměstnancům velmi usnadňuje pohyb na pracovišti.

Přivolání výtahu
Integrace do kamerového systému
Centrální vzdálená správa

Ovládejte výtah ze svého vnitřního monitoru nebo telefonu, dovolte návštěvě vstoupit pouze do veřejného prostoru nebo si přivolejte výtah automaticky po odemčení dveří.

S podporou ONVIF lze video záznam dveřních telefonů streamovat monitorovacím centrem, což pomáhá vytvořit jednotné pracovní prostředí spolu s ostatními bezpečnostními kamerami

Centralizovaná vzdálená správa systému Akuvox nabízí on-premise nebo cloudové řešení. Oba nabízejí vzdálené nasazení, obsluhu a údržbu velkého množství zařízení prostřednictvím webového prohlížeče, což pomáhá šetřit čas a peníze, zejména při velkých instalacích.

Případkové studie

Městská policie hl. města Prahy Dopravní podnik hl. města Prahy  

 

 
 

 

Požádejte o cenovou nabídku

Získejte cenovou nabídku nebo informace produktech Akuvox a Akubela.

 

Staňte se partnerem Akuvox

Chcete nabízet a instalovat produtky vaším zákazníkům? Napište nám nebo zavolejte.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Buďte včas informováni o nových produktech, výprodejích a dalších akcích.