Akubela Smart Home a Security.

Akubela je značka pro řešení chytré domácnosti od společnosti Akuvox. Akubela Smart Home je první all-in-one Smart Home řešení zahrnující interkom, tradiční silnoproudé spínače, panel pro stmívání, Smart Home Gateway, Home Control centrum a hlasového asistenta. Vše s centrální správou pomocí Akubela Cloud a mobilní aplikací Belahome pro iOS a Android.

Přehled

Desítky partnerů - kompaktibilní systémy ostatních výrobců

Osvětlení

Dveřní komunikace a vstupní systémy

Chlazení,  topení a stínění

  Zábava

Hlasový asistenti a další platformy

Vlastnosti řešení


Zabezpečení vašeho domova

Možnosti domácí automatizace

Integrace chytrého interkomu Akuvox

Bateriemi napájené senzory Zigbee pokrývající téměř všechny možné události, jako je vloupání do domu, únik vody, plynu a požár. Umožňují majitelům domů vytvářet domácí bezpečnostní systémy různých velikostí na základě jejich potřeb a možností. Uživatelé mohou vytvářet různé systémové scény a plány prostřednictvím SmartPanel nebo aplikace BelaHome dle svých potřeb. Mohou si například zvolit režim nepřítomnosti, a tím spustit inteligentní zástrčku pro vypnutí osvětlení a TV, zabezpečit dům a mnoh dalšího. Rozlučte se se stěnami zaplněnými interkomy a poplašnými panely. SmartPanel a HyPanel je také interkom. K dispozici jsou audio a video hovory s návštěvníky, komunikace mezi rodinnými příslušníky, komuniakce v rámci domu nebo bytu a vzdálené odemčení dveří.

Aplikace BelaHome

Bezproblémová instalace

Otevřený systém

Mějte přehled o svém domově kdekoli díky intuitivní aplikaci BelaHome. Zpracování výstrah, přizpůsobení scén, ovládání domácnosti a funkce chytrého interkomu, jako je videohovor s návštěvníky a otevření dveří, to vše v jediné aplikaci. Řešení podporuje bezdrátové připojení, takže je velmi snadné pro instalaci. SmartPanel podporuje Wi-Fi a Zigbee, senzory Zigbee. To je zvláště výhodné u projektů se zastaralou kabeláží. Proces instalace navíc usnadňuje přehledné rozhraní a průvodce instalací. Vysoká otevřenost umožňuje rozšířit funkcionalitu systému. Zigbee standard pro přidávání dalších chytrých zařízení jiných výrobců, ONVIF pro snadnou integraci s kamerovými systémy,  OS Android pro instalaci aplikací třetích stran dostupných  Google Play a SDK/API pro připojení k externím systémům.
 
Struktura systému

 

 

Požádejte o cenovou nabídku

Získejte cenovou nabídku nebo informace produktech Akuvox a Akubela.

 

Staňte se partnerem Akuvox

Chcete nabízet a instalovat produtky vaším zákazníkům? Napište nám nebo zavolejte.

 

Přihlaste se k odběru novinek

Buďte včas informováni o nových produktech, výprodejích a dalších akcích.