Akubela Smart Home a Security.

Akubela je značka pro řešení chytré domácnosti od společnosti Akuvox. Akubela Smart Home je první all-in-one Smart Home řešení zahrnující interkom, tradiční silnoproudé spínače, panel pro stmívání, Smart Home Gateway, Home Control centrum a hlasového asistenta. Vše s centrální správou pomocí Akubela Cloud a mobilní aplikací Belahome pro iOS a Android.

Přehled

Desítky partnerů - kompaktibilní systémy ostatních výrobců

Osvětlení

 

Dveřní komunikace a vstupní systémy

 

Chlazení,  topení a stínění

 

  Zábava

 

Hlasový asistenti a další platformy

Vlastnosti řešení

   
 

Zabezpečení vašeho domova

Bateriemi napájené senzory Zigbee pokrývající téměř všechny možné události, jako je vloupání do domu, únik vody, plynu a požár. Umožňují majitelům domů vytvářet domácí bezpečnostní systémy různých velikostí na základě jejich potřeb a možností.

 

 

 

 

 

Možnosti domácí automatizace

Uživatelé mohou vytvářet různé systémové scény a plány prostřednictvím SmartPanel nebo aplikace BelaHome dle svých potřeb. Mohou si například zvolit režim nepřítomnosti, a tím spustit inteligentní zástrčku pro vypnutí osvětlení a TV, zabezpečit dům a mnoh dalšího.

 

 

 

 

 

Integrace chytrého interkomu Akuvox

Rozlučte se se stěnami zaplněnými interkomy a poplašnými panely. SmartPanel a HyPanel je také interkom. K dispozici jsou audio a video hovory s návštěvníky, komunikace mezi rodinnými příslušníky, komuniakce v rámci domu nebo bytu a vzdálené odemčení dveří.

 

 

 

 

 
     

Aplikace BelaHome

Mějte přehled o svém domově kdekoli díky intuitivní aplikaci BelaHome. Zpracování výstrah, přizpůsobení scén, ovládání domácnosti a funkce chytrého interkomu, jako je videohovor s návštěvníky a otevření dveří, to vše v jediné aplikaci.

 

 

 

 

 

Bezproblémová instalace

Řešení podporuje bezdrátové připojení, takže je velmi snadné pro instalaci. SmartPanel podporuje Wi-Fi a Zigbee, senzory Zigbee. To je zvláště výhodné u projektů se zastaralou kabeláží. Proces instalace navíc usnadňuje přehledné rozhraní a průvodce instalací.

 

 

 

 

 

Otevřený systém

Vysoká otevřenost umožňuje rozšířit funkcionalitu systému. Zigbee standard pro přidávání dalších chytrých zařízení jiných výrobců, ONVIF pro snadnou integraci s kamerovými systémy,  OS Android pro instalaci aplikací třetích stran dostupných  Google Play a SDK/API pro připojení k externím systémům.

 

 

 

 

Struktura systému

 

 

Požádejte o cenovou nabídku

Získejte cenovou nabídku nebo informace produktech Akuvox a Akubel.

 

 

 

Staňte se partnerem Akuvox

Chcete nabízet a instalovat produtky vaším zákazníkům? Napište nám nebo zavolejte.

 

 

 

Přihlaste se k odběru novinek

Buďte včas informováni o nových produktech, výprodejích a dalších akcích.